Министарство унутрашњих послова Владе Републике Србије саопштило је данас да су припадници Службе за борбу против организованог криминала Управе криминалистичке полиције, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, ухапсили црногорске држављане П. Л. (2000) и М. Л. (1995) због основане сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.