Twitter | RSS - вести | мапа презентације | контакт  
ћирилица | latinica | english 
Састав
Председник Владе Републике Србије
Генерални секретар
Потпредседници и министри
Скупштина

Најаве и обавештења

Почетна страна > Влада > > Период од 1991. до 2000. године

Период од 1991. до 2000. године

Мирко Марјановић
Влада др Драгутина Зеленовића (председник Владе Републике Србије) - од 11. фебруара 1991. године до 23. децембра 1991. године

Влада др Радомана Божовића (председник Владе Републике Србије) - од 23. децембра 1991. године до 10. фебруара 1993. године

Влада мр Николе Шаиновића (председник Владе Републике Србије) - од 10. фебруара 1993. године до 18. марта 1994. године

Влада Мирка Марјановића (председник Владе Републике Србије) - од 18. марта 1994. године до 3. децембра 1997. године

Влада Мирка Марјановића (председник Владе Републике Србије) - од 3. децембра 1997. године до 25. октобра 2000. године

Владе Србије: Од устаничке
до европске Србије
Од 1805. до 1858. године
Од 1858. до 1918. године
Од 1945. до 1991. године
Од 1991. до 2000. године
Од 2000. године до данас

Новија историја вишестраначког политичког система у Србији
Владе Републике Србије од 1990. године до данас

Влада Србије на Интернету
Вебсајт Владе Републике Србије кроз време
"Исток на западу, запад на истоку" (1998.)

Најновије вести

Copyright © 2004 Влада Републике Србије / Email: omr@srbija.gov.rs